Aktualności

lis
22

Prot, Filip i SWiCh pomagają Mikołajowi!

Teatr Kamienica & Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh pomagają Świętemu Mikołajowi

27 listopada 2016 na dziecięcej scenie Teatru Kamienica (czyli w Małej Kamienicy) odbędzie się premiera spektaklu “Pomocnicy Świętego Mikołaja - Prot i Filip”. Ekipa SWiCh przygotowywała aktorów do sesji zdjęciowej promującej spektakl.

lis
17

SWiCh na premierze Call of Duty Infinite Warfare

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh na nocnej premierze Call of Duty Ininite Warfare - 3 XI 2016 r.

W nocy, 3 listopada 2016 r. w centrum handlowym Blue City w Warszawie odbyła się premiera Call of Duty: Infinite Warfare. Na fanów gry czekały m.in. konkursy z nagrodami, turnieje cosplayerów oraz Słuchaczki Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh.

lis
7

Lidia Kalita & SWiCh - kolekcja jesień - zima 2016/2017

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh dla Lidii Kality. Lookbook, jesień / zima 2016. Fot. Grzegorz Mikrut, Make-up: Dominika Piotrowska, Modelka: Marta Maciejewska

Lidia Kalita nie zwalnia tempa. Po ciepłym przyjęciu kolekcji RESORT powiększa kolekcję o nowe modele. A my uczestniczyliśmy w lookbookowej sesji zdjęciowej propozycji na sezon jesień-zima 2016/2017.

lis
3

SWiCH na "Dopalaczach"!

Teatr Kamienica oraz Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh zapraszają na spektakl pt. Dopalacze.

3 listopada 2016 r. w Teatrze Kamienica odbędzie się premiera spektaklu “Dopalacze”. Słuchaczki II roku SWiCh: Kaja Jałoza oraz Katarzyna Żurawska przygotowały aktorów do sesji zdjęciowej promującej spektakl.