Warsztaty „Star Make-up Show” z Ewa Gil, 8 X 2011

≡ 01 wrzesień, 2011

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCH zaprasza w sobotę 8 października 2011 r. na warsztaty wizażu pt. „Star Make-up Show”, które poprowadzi znana wizażystka gwiazd Ewa Gil.

W trakcie warsztatu, uczestnicy będą mieli unikalną okazję poznania technik makijażu stosowanych przez profesjonalistów oraz przyjrzeć się pracy znakomitej wizażystki, która chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem oraz tajnikami sztuki makijażu.

Podczas warsztatu Ewa Gil odsłoni tricki dotyczące makijażu scenicznego oraz wykona makijaż na życzenie uczestników kursu.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma na jego zakończenie certyfikat potwierdzający udział w warsztatach wizażu z Ewą Gil.

Koszt warsztatu: 410 zł.

Warsztat odbędzie się w siedzibie Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWICH (ul. Szolc Rogozińskiego 3, Warszawa, Ursynów.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty II stopnia „Star make-up show” z Ewą Gil – 17 XII 2011 r.

EWA GIL - najbardziej znana polska wizażystka gwiazd. Stale współpracuje z Justyną Steczkowską, Edytą Górniak, Tatianą Okupnik, Natalią Kukulską, Kasią Cerekwicką, Anną Muchą, Grażyną Szapołowską. Odpowiedzialna za makijaże przy wielu produkcjach telewizyjnych m.in.: “Gwiazdy tańczą na lodzie”, “You can dance”, “Jak oni śpiewają”, “Idol”, “Chcę być piękna”, “Kuba Wojewódzki Show”. Maluje gwiazdy podczas festiwali muzycznych w Sopocie i Opolu oraz finalistki Miss World. Jako jedyna Polka malowała jedną z najpiękniejszych modelek świata Evę Herzigovą.

Warsztaty „Star Make-up Show” z Ewa Gil, 8 X 2011