Dzień Otwarty ✅ bezpłatne warsztaty: "Otwarte złamania w charakteryzacji" ➡️ 10 VII 2019, godz. 17:00

≡ 02 lipiec, 2019

Już 10 lipca 2019 r. o godzinie 17:00 w SWiCh odbędzie się kolejny Dzień Otwarty promujący nabór na rok szkolny 2019/2020. Dla osób zainteresowanych wizażem i charakteryzacją przygotowaliśmy też bezpłatne warsztaty pt. “Otwarte złamania w charakteryzacji”, które poprowadzi tegoroczna laureatka nagrody FX Master Battle - Agnieszka Wojciechowska.

Dzień Otwarty w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCh oraz bezpłatne warsztaty pt. Otwarte złamania w charakteryzacji. 10 lipca 2019 r. godz. 17:00

Formuła Dnia Otwartego pozwala osobom zainteresowanym nauką w szkole policealnej oraz kursami na zdobycie wszystkich informacji na temat rekrutacji, kadry, wyposażenia czy programu zajęć. Podczas spotkań są przekazywane szczegółowe informacje na temat praktyk zawodowych zaliczanych na planach programów telewizyjnych, przy eventach czy w teatrach.

Ale to nie wszystko! Po otrzymaniu “suchej” wiedzy na temat funkcjonowania SWiCh, uczestnicy Dnia Otwartego mają okazję sprawdzić jak wyglądają zajęcia w szkole - a to dzięki organizowanym warsztatom wizażu oraz charakteryzacji. Najbliższe warsztaty poprowadzi Agnieszka Wojciechowska (charakteryzatorka, wizażystka, laureatka nagrody FX Master Battle podczas “Makeup Days 2019”), która zaprezentuje w jaki sposób za pomocą profesjonalnych kosmetyków wykonać otwarte złamanie. Po pokazie uczestnicy warsztatów będą mieli okazję spróbować swoich sił i połamać kilka kości zgodnie z technikami charakteryzatorskimi.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Prosimy o zabranie ze sobą pędzelków, gąbeczek i ubrań, które można będzie trochę pochlapać krwią.

Dni Otwarte: 10 lipca 2019 r. (środa), godz. 17:00 - 20:00

17:00-17:40 Oficjalne powitanie gości, prezentacja oferty edukacyjnej i oprowadzenie po szkole
17:40-20:00 Otwarte złamania w charakteryzacji” - Agnieszka Wojciechowska

Dni Otwarte i bezpłatne warsztaty odbywają się w naszej siedzibie - zobacz na mapie.

• Aktualnie 4.82/5

Ocena: 4.8/5 (11 głosów)