Katarzyna Żurawska - słuchaczka SWiCh lauretką konkursu o Puchar Red Diamond 2017!

≡ 15 marzec, 2017

W niedzielę, 12 marca 2017 r., podczas 20. edycji targów BEAUTY FORUM 2017 odbył się 5. Konkurs Młodych Talentów o Puchar RED DIAMOND! Słuchaczka Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh - Katarzyna Żurawska oczarowała widzów propozycją swojego makijażu i zdobyła nagrodę publiczności.

Słuchaczka SWiCh - Katarzyna Żurawska laureatką konkursu Młodych Talentów Red Diamond 2017! Fot. Anita Kot

Tematem tegorocznej edycji konkursu był makijaż Glamour sparkling Look. Do boju o puchar wystartowało 16 uczestników. Uczestnicy mieli 75 minut na wykonanie makijażu zgodnego z wytycznymi jury: Kamili Padlewskiej (specjalista dermatolog), Małgorzaty Wedekind (właścicielka i kreator kosmetyków firmy BIKOR PROFESSIONAL COLOR COSMETICS), Krzysztofa Nadziejewca (Makeup Expert/ Export Expert Christian Dior), Magdaleny Szłyk (PR Manager w firmie Pierre Rene Professional).

Wśród laureatów znalazła się słuchaczka Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh - Katarzyna Żurawska. Wraz ze swoją modelką - Natalią Kamińską - podbiły serca publiczności i otrzymały Puchar Red Diamond.

Serdecznie gratulujemy!

Warto zobaczyć: