"Nieprzygotowani" & SWiCh - współpraca przy nowym serialu grupy Abstrachuje

≡ 23 luty, 2017

“Nieprzygotowani” to serial internetowy produkowany przez chłopaków z AbstrachujeTV: Czarka Jóźwika, Rafała Masnego i Roberta Pasuta. Role tytułowych bohaterów są jednak odgrywane przez zupełnie nowych aktorów, a trio z Abstra możemy tu zobaczyć jedynie w formie epizodów.

Serial jest utrzymany w humorystycznej konwencji i przedstawia perypetie licealistów: Berkowskiego, Grubego, Huberta, Marioli, Mai i Agaty. Ich perypetie cieszą się ogromną popularnością - pierwszy odcinek wyświetlono ponad 4 miliony razy, a cały kanał ma prawie 800 tysięcy subskrypcji.

„Nieprzygotowani” & Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh - współpraca

Dlaczego o tym piszemy? Już wyjaśniamy - uczennice SWiCh do ekipy produkcyjnej i są odpowiedzialne za charakteryzację. Zaczęło się od pryszcza dla Rafała Masnego do odcinka “Co mówią: GIMBUSY 4”. Aktualnie przygotowujemy bardziej skomplikowane charakteryzacje do kanału “Nieprzygotowanych”. Prace naszych Słuchaczek (Kingi Buśko, Anny Leśkiewicz, Dominiki Piotrowskiej, Dominiki Truszkowskiej i Katarzyny Żurawskiej) można zobaczyć w odcinku 2 oraz 16. Zachęcamy do obejrzenia!

Warto zobaczyć

"Nieprzygotowani" & SWiCh - współpraca przy nowym serialu grupy Abstrachuje