Zombie krok po kroku - Bezpłatne warsztaty & Dzień Otwarty. 12 I 2017 r., godz. 17:00

≡ 18 grudzień, 2016

Z początkiem stycznia 2017 r. w SWiCh zaczyna się nabór na semestr wiosenno-letni. Wszystkich zainteresowanych kursami oraz nauką w szkole, serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty, połączony z bezpłatnymi warsztatami charakteryzacji. Wydarzenie odbędzie się 12 stycznia 2016 r. o godzinie 17:00.

Zombie - krok po kroku. Dzień Otwarty & bezpłatne warsztaty charakteryzacji w SWiCh. 12 stycznia 2016, godz. 17:00

Dzień Otwarty rozpoczniemy od przedstawienia oferty edukacyjnej SWiCh oraz Warszawskiej Szkoły Reklamy. Każdy zainteresowany uzyska odpowiedzi na nurtujące pytania, a zdecydowani będą mogli złożyć aplikację w szkolnym sekretariacie.

Następnie charakteryzatorka i wykładowca SWiCh - Agnieszka Wojciechowska, rozpocznie praktyczne warsztaty pt. “Zombie - krok po kroku”. Pierwszym punktem będzie krótki pokaz, podczas którego wykładowca wprowadzi uczestników w podstawową terminologię zawodu, objaśni w jaki sposób korzystać z kosmetyków charakteryzatorskich i jakich narzędzi używać.

Po pokazie Agnieszki, każdy uczestnik spotkania, będzie mógł skorzystać z profesjonalnych kosmetyków, z których na co dzień korzystają nasi Słuchacze i pod okiem wykładowcy przeobrazić modeli w zombie. Nie zabraknie też czasu na dodatkowe pytania i indywidualne rozmowy z prowadzącą.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Uczestników warsztatów zapraszamy wraz z modelami. Prosimy o zabranie ze sobą akcesoriów do malowania: pędzelki i gąbeczki (kosmetyki zapewnia szkoła).

12 stycznia 2017 r. (czwartek), godz. 17:00 - 20:30

17:00-17:30 Oficjalne powitanie gości, prezentacja oferty edukacyjnej i oprowadzenie po szkole - Andrzej Sągin
17:45-20:30 Warsztaty charakteryzacji filmowej” - Agnieszka Wojciechowska

Warto zobaczyć